Ortadoğu Fast Food Devinin Türkiye Yolculuğu Başladı: Atawıch Artık Türkiye’de - Atawich Lezzetli Bir Dev

21 Yılı Aşkın Tecrübe, İran’da Başlayan Lezzet Yolculuğu ve Kısa Süre İçerisinde Ortadoğu’nun En Büyük Fast Food Restoran Zincirlerinden Birisi Haline Gelen Atawich , Tahran’da Başlayan Yolculuğunu Şu Anda Türkiye’de Aktif 8 Şube ve 2022 Yıl Sonuna Kadar 35 Yeni Şube ile Taçlandırarak Sektörde Lezzet Öncüsü Olma Yolunda Emin Adımlar ile Yürüyor

İran genelinde 100’den fazla şubesi bulunan Atawich, uluslararası bir fast food zinciri olma yolunda ilk yurtdışı şubesini Irak’ta açmıştır. 2021 yılında ise Türkiye’ye giriş yapan Atawich’in İstanbul’da Mart 2022 itibari ile aktif 9 şubesi ve 2022 yıl sonuna kadar ise toplamda 40 yeni şube hedefi bulunmaktadır.

Avrupa pazarında da büyümeyi hedefleyen Atawich, Almanya’da da şubelerini açmaya hazırlanmaktadır. Atawich’in tüm şubelerinde olduğu gibi Türkiye’de de “bol malzeme” ve “lezzetli dev ürünler” özellikleri markanın ana imajını oluşturmaktadır. Yemek yemenin zevkli, tadının enfes ve görünüşünün heyecan verici olmasını savunan Atawich markası bu yolda kaliteden asla ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Şirket değerlerinden, kaliteden ve lezzettinden taviz vermeden her geçen gün büyümeye devam eden Atawich, bugün dünya genelinde bünyesinde barındırdığı 8.000’den fazla uzman çalışma arkadaşı ile dev bir istihdam sağlamaktadır.

Mutlu müşteri, mutlu franchise ve mutlu personel mottosu ile hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Atawich, ürün kalitesi, lezzeti ve doyuruculuğu ile dünyada gıda endüstrisine büyük katkı sağlayacaktır.

Kaynak: Haber365