Hakkımızda - Atawich Lezzetli Bir Dev

25 Yıllık Tecrübe

Atawich Ortadoğu, Türkiye ve Avrupa’da şubeleşme çalışmalarına stratejik ve kurumsal bakış açısı ile devam ediyor. Bugün 8.000’in üzerinde personel sayısı ile dev bir istihdam sağlayan Atawich ailesi olarak 3M mottosu ile (Mutlu Personel, Mutlu Franchise, Mutlu Müşteri) çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Faaliyetlerine 2000 yılında başlayan Atawich bugün İran’da 100’ü aşan, İstanbul’da 20’ye yakın, Almanya’daki şubeleri ile 8 bin kişilik dev bir aile olarak tüm ham maddelerini özel formüllerle kendisi üreterek uluslararası fastfood zincirleri arasındaki yerini almıştır.

Türkiye’de yeni şubelerimizin açılmasıyla 2022’de sektörün nabzını yükselten Atawich, hızlı büyümesi kadar kurumsal olarak  da çizgilerini belirleyen, ayakları yere sağlam basan çok az firmadan birisi konumundadır. 1 yıllı kısa bir süre içerisinde 20 şubeye ulaşmak çok büyük başarı olarak kabul edilmektedir. 2022 Aralık ayı itibarıyla 250’nin üstünde, istihdam sağladığımız çalışma arkadaşlarımız ile birlikte istihdam oranımızı günbegün artırıyoruz.

Markamızın kurumsal kimliğini daha da güçlendirmek öncelikli amaçlarımızdan bir tanesidir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve bayilerimizle sağlam bir bağ kumayı önemsiyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda bilinirliğimizi her geçen gün artırmak, müşteri ilişkilerimizi güçlü tutmak ve diğer markalar arasındaki konumlanmamızı niş bir zemine oturtmak için çalışıyoruz. Atawich olarak marka değeri ve tercih edilebilirliği yüksek marka olarak konumlandırmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’ye yaklaşık 5 milyon doların üzerinde bir yatırım ile giriş yapan Atawich, bugün 20 aktif şube, 1 üretim tesisi ve Ar-Ge binası ve Genel Merkez ile faaliyetlerine devam ediyor. Bundan sonraki süreçte yatırım miktarını yükselterek 2023’ün ikinci çeyreğine kadar İstanbul’daki şube sayımızı 40’un üzerine, Anadolu’da 3 büyük şehirde minimum 10 şube faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz. Hedeflerimizin en büyüğü uluslararası pazarda bilinirliği yüksek, güvenilir ve kazançlı bir marka haline gelebilmek. Bu nedenle genel merkezimizde markamızın sadece Türkiye’deki sürecini değil tüm dünyadaki sürecini yöneteceğiz. Global operasyonlarımızın tüm süreçleri Atawich Plaza Türkiye’de yönetilecektir.

Atawich olarak mottomuz olan ‘Lezzetli Bir Dev’ algımızı güçlü tutarak, lezzet ve kaliteden asla ödün vermeyerek özellikle gençlerin tercih ettiği bir lezzet atmosferi yaratmayı hedefliyoruz. Şubelerimizde yalnızca burger ya da pizza satan bir işletme olmak yerine müşterilerine birçok farklı hızlı yemek ürünü sunabilen bir marka olarak rakiplerimizden sıyrılıyoruz. Menümüzde yer alan pizza, burger, hotdog, sandviç, salata, çıtır ürünler ve sadece Atawich’e özel diğer ürünlerle müşterilerimize geniş bir seçim imkanı tanıyoruz.

Atawich, müşterileri, çalışanları ve bayileri ile 3M (Mutlu Müşteri, Mutlu Franchise ve Mutlu Personel) mottosuyla hizmet vermeyi sürdürmeyi, stratejik büyümesini ve yatırımlarını her geçen gün arttırmayı hedefleyerek Türkiye’deki restorancılık sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

%100 Dana Eti

Tüm et ürünlerimiz %100 dana etidir.

Global Tecrübe

4 ülkede 100’den fazla şube ile hizmet veriyoruz.

Gıda Uzmanılığı

Her biri alanında uzman kadromuz ile işin başındayız.

Lezzetli Ürünler

Tüm ürünlerimizde önceliğimiz yüksek lezzet standartını yakalamaktır.