fbpx

LEZZETLİ BİR FIRSAT!

Ailemizin
Bir Parçası
Olmak
İster misiniz?

Atawich ile kazanç büyük!

Atawich Hakkında Kısaca

İran’ın en büyük fast food zinciri, 2000 yılında Tahran’ın Marzdaran bölgesinde ilk şubesini açılmasıyla faaliyete başladı.  2014 yılından itibaren ve Atawich’in Re-Brandingi ile beraber katbekat büyümesi başladı ve İran fast food pazarının ilk sırasında yer alıp lideri oldu.

Şu anda Atawich, İranGoosht gibi büyük fabrikalara sahip olarak şubelerin tüm hammaddelerini özel formül ile üretecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca, tedarik zinciri ve donanımlı nakliye filosu ile üretimin en erken aşamalarından pişirmeye ve ürünün müşterilere teslimatına kadar kapsamlı bir kalite güvence sisteminden (QA) faydalanmaktadır.

Atawich uzun yıllar süren çabalardan sonra ve değerli deneyimler kazanarak İran’daki en büyük fast food zinciri olmayı başarıp ve sadece İran’da 115 şubeye sahip olabilmiştir. Aynı zamanda standartlarını küresel pazarların seviyesine yükselterek Türkiye ve Almanya da aktif şubeleri var ve diğer bazı ülkelere açılmak için nihai görüşmeleri de sürdürüyor.

Bugün Türkiye’de 20 aktif şube, 1 üretim tesisi ve 1 genel merkez binası ile büyümeye devam ediyor. Eş zamanlı olarak Almanya’da 5’i faaliyete ve 2’si tadilat sürecinde olan 7 şubesi ile de Avrupa’da büyüme adımlarını çoktan attı.

Yalnızca Atawich'e Özel Bir Franchise Sistemi

Atawich'e Neden Franchise Başvurusu Yapmalısınız?

Stratejik Kiralama / Kiralatma Sistemi

Mağaza İçi Ekipman Temini ve Kurulumu

Personel İstihdamı, Eğitimi ve Oryantasyonu

Ruhsat Başvuruları ve Takibi

P&L ve Karlılık Değerlendirmeleri / Rekabet Analizleri

Uzman Ekipler ile Dekorasyon ve Tadilat

İlk hammadde ve ürün tedariği

Açılışa özel reklam ve PR planlaması

Ailemize Katılın

Franchise Başvuru Formunu Hemen Doldurarak İlk Adımı Atın!

Atawich franchise başvuru formunu doldurarak bizlere ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.